Szkolenia - Kursy - Warsztaty

✆ 604626567 ✆ 510510119 

Szkoleniowcy

Joanna Bodziony – absolwentka szkoły kosmetycznej oraz studiów ekonomicznych. W Beauty Art Instytut główny szkoleniowiec z zakresu stylizacji paznokci. Specjalizuje się przede wszystkim w instruktarzu metodą hybrydową, żelową oraz akrylożelem. Swoją pasję do malowania i talent plastyczny z wielką miłością przenosi na stylizację paznokci, tworząc wiele różnych, niepowtarzalnych zdobień m.in metodą paint gel. Jej szkolenia realizowane są z wielką pasją i ogromnym zaangażowaniem, chcąc w jak najbardziej zrozumiały sposób przekazać swoją wiedzę, doświadczenie i umiejętności. Jest bardzo ceniona przez kursantki, które lubią ją głównie za szczerość, otwartość, bezpośredni kontakt, ale także dyscyplinę i dążenie do perfekcjonizmu. Jej atutem są szkolenia indywidualne i w małych grupach. 

Agnieszka Miarska – absolwentka szkoły kosmetycznej. Miłośniczka kobiecego piękna. Z olbrzymią  radością i chęcią  pomaga kobietom wydobyć ich naturalną radość z piękna  która w nich drzemie.  

Z zaangażowaniem  poświęca się wizażowi i stylizacji brwi, bo właśnie w nich odnalazła swoją pasję. Swoją przygodę z wizażem i stylizacją brwi zaczęła ok. 10 lat temu i trwa do dziś. Z Instytutem Beauty  Art współpracuje od 2005 roku. Łączna ilość godzin szkoleniowych sięga ok 3000 h. Umiejętności i kwalifikację zdobyła na różnych płaszczyznach. Uczestniczyła w licznych szkoleniach oraz warsztatach podnoszących jej kompetencje. Jednak to kobiety  uczą ją  najwięcej. Uwieńczeniem jej prac  jest szczery uśmiech pojawiający się na twarzy moich klientek.

Kamila Głowacz absolwentka Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetologii i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie, członek Stowarzyszenia Na Rzecz Rozwoju Kosmetologii. Szkoleniowiec oraz dystrybutor wysokiej jakości kosmetyków dla profesjonalistów ( Adam & Eve Wax, Sass, OnMacabim, Hive of Beauty). Stale podnosi swoje kwalifikacje poprzez udział w szkoleniach i pokazach z zakresu medycyny estetycznej i kosmetologii. Na co dzień wykonuje zabiegi z kosmetologii pielęgnacyjnej oraz estetycznej w Krakowie. Czynnie uczestniczy w wydarzeniach beauty & SPA, zarówno jako wystawca jak i obserwator nowości rynkowych tj.: LNE, Beauty Forum, Esthetic Show, Edukacyjny Kongres Kosmetyczny, Kongres Kosmetologii Estetycznej, Międzynarodowy Kongres Medycyny Estetycznej.

Katarzyna Pińkowska– doradca wizerunku, wizażysta, ekspert zapachowy. Zdobyła dyplom projektantka ubioru w Krakowskiej Szkole Projektowania Ubioru. Ukończyła kurs wizażu w Europejskiej Szkole stylizacji Select oraz warsztaty z zakresu Nowoczesnej Analizy Kolorystycznej wg 12 Typów Urody w Idea Styl. Od 2013 r. prowadzi szkolenia z zakresu wizażu i kreowania wizerunku. Swoje doświadczenie trenerskie zdobywała pracując na stanowisku regionalnego eksperta do spraw zapachów w perfumeriach Douglas oraz jako regionalny trener w Golden Rose, zajmując się rozwojem kompetencji interpersonalnych, handlowych i menedżerskich. W procesie budowania wizerunku korzysta z różnorodnego doświadczenia jakie zdobyła podczas pracy na stanowisku: wizażysty, stylisty oraz eksperta zapachowego. Dzięki połączeniu tak wielu aspektów wyglądu, kreuje profesjonalny oraz kompleksowy wizerunek, który jest spójny z osobowością i potrzebami klienta.