Szkolenia - Kursy - Warsztaty

✆ 604626567 ✆ 510510119 

O nas

Zapraszamy do Beauty Art Instytut – pierwszego w Nowym Sączu Instytutu profesjonalnych szkoleń z zakresu stylizacji i modelowania paznokci, wizażu, kosmetyki oraz stylizacji i przedłużania rzęs. 

Szkolenia w strefie Beauty to nasza pasja. Wszystkie nasze warsztaty prowadzone są przez wykwalifikowanych szkoleniowców – praktyków, którzy w prowadzone szkolenia wkładają całe swoje serce, przekazując wiedzę i dzieląc się swoim bogatym doświadczeniem. 

Szkolenia Beauty Art Instytut, to przede wszystkim zajęcia praktyczne, nastawione na indywidualną pracę i doskonalenie warsztatu zawodowego. 

Naszym atutem są szkolenia indywidualne, dzięki którym szkoleniowiec w pełni dostosowuje się do potrzeb, umiejętności oraz tempa pracy kursantki. 

Celem szkoleń Beauty Art Instytut, jest przekazanie wiedzy w taki sposób, aby każdy uczestnik nabył nowe umiejętności i kwalifikacje. Aby samodzielnie potrafił wykonać poszczególne zabiegi. Był gotowy i pewny do pracy na samodzielnym stanowisku lub jako właściciel  i osoba zarządzająca własnym biznesem w strefie beauty. 

Programy szkoleń Beauty Art Instytut, są programami autorskimi, które powstały na bazie doświadczeń szkoleniowców i potrzeb oraz oczekiwań uczestników. 

Wszyscy uczestnicy szkoleń i warsztatów Beauty Art Instytut, otrzymują imienny Międzynarodowy Certyfikat w języku polskim i angielskim, potwierdzający nabyte umiejętności i kwalifikacje.

Certyfikat ten upoważnia do pracy na samodzielnym stanowisku stylistki paznokci, wizażystki, a także do prowadzenia własnej działalności. Jest potwierdzeniem nabytych umiejętności podczas szkoleń. 

Szkolenia Nasze, przeznaczone są zarówno dla osób stawiających pierwsze kroki w stylizacji paznokci, wizażu, stylizacji rzęs i kosmetyce (szkolenia dla początkujących), ale także dla osób zaawansowanych, które poprzez szkolenia nieustannie podnoszą własne kwalifikacje i doskonalą swój warsztat zawodowy.

Jeśli jesteś zainteresowany taką formą szkolenia – zadzwoń lub przyjdź do nas!

Działalność Beauty Art Instytut wpisana jest do Rejestru Instytucji Szkoleniowych pod numerem ewidencyjnym 2.12/00097/2012.

LOGO-PUP_300dpi

 

 

Informujemy, iż istnieje możliwość skorzystania z dofinansowania na nasze szkolenia z Krajowego Funduszu Szkoleniowego oraz w ramach środków z Urzędów Pracy. W tym celu: 

  • pomagamy w poprawnym wypełnieniu wniosku 
  • dopasowujemy program szkolenia do potrzeb uczestnika i środków jakie dostępne są w ramach tych Funduszy 
  • udostępniamy wzory certyfikatów i niezbędne dokumenty (wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowej) 

Serdecznie zapraszamy!!!

Zespół Beauty Art Instytut