Szkolenia - Kursy - Warsztaty

✆ 604 626 567  796 444 616 

Szkoleniowcy

Kamila Głowacz absolwentka Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetologii i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie, członek Stowarzyszenia Na Rzecz Rozwoju Kosmetologii. Szkoleniowiec oraz dystrybutor wysokiej jakości kosmetyków dla profesjonalistów ( Adam & Eve Wax, Sass, OnMacabim, Hive of Beauty). Stale podnosi swoje kwalifikacje poprzez udział w szkoleniach i pokazach z zakresu medycyny estetycznej i kosmetologii. Na co dzień wykonuje zabiegi z kosmetologii pielęgnacyjnej oraz estetycznej w Krakowie. Czynnie uczestniczy w wydarzeniach beauty & SPA, zarówno jako wystawca jak i obserwator nowości rynkowych tj.: LNE, Beauty Forum, Esthetic Show, Edukacyjny Kongres Kosmetyczny, Kongres Kosmetologii Estetycznej, Międzynarodowy Kongres Medycyny Estetycznej.
darianiemiecmisteromilano

Daria Niemiec – Mistero Milano Instruktor stylizacji paznokci w renomowanej firmie Mistero Milano sp. z o.o.; Właściciel: „Lakierownia” Nail Art House Centrum Szkoleniowe Daria Niemiec. Specjalizująca się w profesjonalnej stylizacji rzęs i paznokci, artystyczne upiększanie dłoni i stóp. Wykonuje zdobienia farbami akrylowymi, akwarelowymi i paint-gelem. W swojej pracy wykorzystuje większość technik: żel, akryl, hybrydy, one stroke, silk, icon design, biżu, chrom.

soniapiwowarska

Sonia Piwowarska – Licencjonowana kosmetolog oraz magister turystyki uzdrowiskowej i odnowy biologicznej. Od 5 lat właścicielka własnej firmy MOBILE LASHES & BEAUTY, wcześniej wieloletni szkoleniowiec z zakresu przedłużania i zagęszczania rzęs różnymi najnowszymi metodami dostępnymi na rynku. Autorka innowacyjnych technik z zakresu aplikacji rzęs. Efekty jej prac można było zobaczyć w wielu czasopismach kobiecych, takich jak np.ELLE, Joy, Glamour. Kilkuletni szkoleniowiec z podstaw zakresu kosmetyki i kosmetologii.

Katarzyna Pińkowska– doradca wizerunku, wizażysta, ekspert zapachowy. Zdobyła dyplom projektantka ubioru w Krakowskiej Szkole Projektowania Ubioru. Ukończyła kurs wizażu w Europejskiej Szkole stylizacji Select oraz warsztaty z zakresu Nowoczesnej Analizy Kolorystycznej wg 12 Typów Urody w Idea Styl. Od 2013 r. prowadzi szkolenia z zakresu wizażu i kreowania wizerunku. Swoje doświadczenie trenerskie zdobywała pracując na stanowisku regionalnego eksperta do spraw zapachów w perfumeriach Douglas oraz jako regionalny trener w Golden Rose, zajmując się rozwojem kompetencji interpersonalnych, handlowych i menedżerskich. W procesie budowania wizerunku korzysta z różnorodnego doświadczenia jakie zdobyła podczas pracy na stanowisku: wizażysty, stylisty oraz eksperta zapachowego. Dzięki połączeniu tak wielu aspektów wyglądu, kreuje profesjonalny oraz kompleksowy wizerunek, który jest spójny z osobowością i potrzebami klienta.