Szkolenia - Kursy - Warsztaty

✆ 604 626 567  796 444 616 

O nas

Zapraszamy do Beauty Art Instytut – pierwszego w Nowym Sączu Instytutu profesjonalnych szkoleń fryzjersko-kosmetycznych  z zakresu stylizacji i modelowania paznokci, kosmetologii, oraz fryzjerstwa. 

Jako pierwsi,  wprowadzamy także na rynek lokalny, szkolenia z zakresu mezoterapii mikroigłowej oraz trychologii.Eksperci w tej dziedzinie, są nie tylko doskonałymi szkoleniowcami, ale także doradcami w doborze odpowiedniego sprzętu i sposobu jego użytkowania w gabinetach fryzjersko-kosmetycznych. 

Dla wszystkich słuchaczy Beauty Art Instytut, mamy specjalne pakiety promocyjne na zestawy startowe oraz liczne rabaty na zakup profesjonalnego sprzętu do gabinetów. 

Szkolenia w strefie Beauty to nasza pasja. Wszystkie nasze warsztaty prowadzone są przez wykwalifikowanych szkoleniowców – praktyków, którzy w prowadzone szkolenia wkładają całe swoje serce, przekazując wiedzę i dzieląc się swoim bogatym doświadczeniem. 

Szkolenia Beauty Art Instytut, to przede wszystkim zajęcia praktyczne, nastawione na indywidualną pracę i doskonalenie warsztatu zawodowego. 

Współpracujemy z najlepszymi ekspertami w dziedzinie kosmetologii, fryzjerstwa i stylizacji paznokci z Polski, a także z zagranicy.

Celem szkoleń Beauty Art Instytut, jest przekazanie wiedzy w taki sposób, aby każdy uczestnik nabył nowe umiejętności i kwalifikacje. Ab samodzielnie potrafił wykonać poszczególne zabiegi. Był gotowy i pewny do pracy na samodzielnym stanowisku lub jako właściciel  i osoba zarządzająca własnym gabinetem fryzjersko-kosmetycznym.

Programy szkoleń Beauty Art Instytut, są programami autorskimi, które powstały na bazie doświadczeń szkoleniowców i potrzeb oraz oczekiwań uczestników. 

Wszyscy uczestnicy szkoleń i warsztatów Beauty Art Instytut, otrzymują imienny Międzynarodowy Certyfikat w języku polskim i angielskim, potwierdzający nabyte umiejętności i kwalifikacje.

Certyfikat ten upoważnia także do pracy na samodzielnym stanowisku, a także do prowadzenia własnej działalności w branży fryzjersko-kosmetycznej.

Szkolenia Beauty Art Instytut przeznaczone są zarówno dla osób stawiających pierwsze kroki w stylizacji paznokci, kosmetyce oraz fryzjerstwie (szkolenia dla początkujących), ale także dla osób zaawansowanych, które nieustannie podnoszą własne kwalifikacje i doskonalą swój warsztat zawodowy.

Grupy szkoleniowe są małe – max do 6-10 osób, w celu zachowania warsztatowej i indywidualnej pracy podczas kursu.

Organizujemy także indywidualne warsztaty i kursy, dostosowane do Twoich oczekiwań i umiejętności. Jeśli jesteś zainteresowany taką formą szkolenia – zadzwoń lub przyjdź do nas!

Działalność Beauty Art Instytut wpisana jest do Rejestru Instytucji Szkoleniowych pod numerem ewidencyjnym 2.12/00097/2012, dzięki czemu mogą się u nas szkolić osoby delegowane z Urzędów Pracy. 

LOGO-PUP_300dpi

 

Jeżeli jesteś osobą bezrobotną, zarejestrowaną w Urzędzie Pracy możesz wyszkolić się u nas bez ponoszenia żadnych kosztów. W razie pytań prosimy o kontakt.

Serdecznie zapraszamy!!!

Zespół Beauty Art Instytut